Contact Opnemen 2020-02-25T15:19:33+00:00

DKZET Offsetrotatie B.V.
100% dochteronderneming van Janssen/Pers Rotatiedruk B.V.
2e Dwarsweg 81
6591 XP Gennep

TEL: 0485-490433
E-MAIL: info@dkzet.nl

SALES:

Maikel Zuurbier; maikel-zuurbier@dkzet.nl 06-55141116 Sales Manager (NL)
Oscar de Gier; oscar-de-gier@dkzet.nl  06-53540857 Sales Manager (NL)
Dirk Bourceau: dirk-bourceau@dkzet.nl +49-16098431144 Verkaufsleiter (D)

ORDERMANAGEMENT:
An Peters an-peters@dkzet.nl 0485-490454
Cas Schwering cas-schwering@dkzet.nl 0485-490452
Harry Schuring harry-schuring@dkzet.nl 0485-490468
Liesbeth Arts liesbeth-arts@dkzet.nl 0485-490453
Nancy Logtens nancy-logtens@dkzet.nl 0485-490456

CALCULATIE:

calculatie@dkzet.nl
joost-maasland@dkzet.nl 0485-490459

AANLEVEREN/CTP:
servicebureau@dkzet.nl 0485-545105 

 

 

Heeft U Vragen Of Opmerkingen…? Wij Staan Graag Voor U Klaar!

Om spam te voorkomen vragen we u onderstaande code over te typen.

captcha